[ad_1]



Bognor Regis Town


0


0


15:00



Enfield Town




Bowers & Pitsea


0


0


15:00



Lewes




Brightlingsea Regent


0


0


15:00



Worthing




Carshalton Athletic


0


0


15:00



Merstham




Cheshunt


0


0


15:00



Corinthian Casuals




Cray Wanderers


0


0


15:00



Bishops Stortford




Folkestone Invicta


0


0


15:00



Haringey Borough




Horsham


0


0


15:00



East Thurrock United




Kingstonian


0


0


15:00



Margate




Potters Bar Town


0


0


15:00



Leatherhead




Wingate & Finchley


0


0


15:00



Hornchurch




Maritimo


0


0


15:30



Santa Clara




Vitoria de Guimaraes


0


0


18:00



Tondela




Sporting Lisbon


0


0


20:30



Boavista




Barry Town


0


0


14:30



The New Saints FC




Connah’s Quay Nomads


0


0


14:30



Cardiff Metropolitan University




Haverfordwest County


0


0


14:30



Bala Town FC




Penybont


0


0


14:30



Cefn Druids




AFC Telford United


0


0


15:00



Kettering Town




Alfreton Town


0


0


15:00



Gloucester




Blyth Spartans


0


0


15:00



Southport




Boston United


0


0


15:00



Kidderminster Harriers




Brackley Town


0


0


15:00



Guiseley




Darlington


0


0


15:00



AFC Fylde




Farsley


0


0


15:00



Gateshead




Hereford FC


0


0


15:00



Curzon Ashton




Leamington


0


0


15:00



Bradford P A




Spennymoor Town


0


0


15:00



Chester FC




York City


0


0


15:00



Chorley




Zaglebie Lubin


0


0


16:30



Wisla Krakow




Lechia Gdansk


0


0


19:00



Jagiellonia Bialystok




KV Kortrijk


0


0


15:15



Oud-Heverlee Leuven




KAS Eupen


0


0


17:30



KFCO Beerschot-Wilrijk




Sint-Truidense VV


0


0


17:30



Cercle Brugge KSV




RFC Seraing


0


0


19:45



Anderlecht




Bath City


0


0


15:00



Hungerford Town




Dorking Wanderers


0


0


15:00



Welling United




Eastbourne Borough


0


0


15:00



Havant and Waterlooville




Ebbsfleet United


0


0


15:00



Concord Rangers




Hemel Hempstead


0


0


15:00



Slough




Maidstone Utd


0


0


15:00



Dartford




Oxford City


0


0


15:00



Chippenham Town




St Albans


0


0


15:00



Hampton & Richmond




Tonbridge Angels


0


0


15:00



Dulwich Hamlet




Beaconsfield


0


0


15:00



Poole Town




Gosport Borough


0


0


15:00



Dorchester




Harrow Borough


0


0


15:00



Chesham




Hendon


P


P


15:00



Swindon Supermarine




Kings Langley


0


0


15:00



Tiverton Town




Merthyr Town


0


0


15:00



Hayes & Yeading




Metropolitan Police


0


0


15:00



Wimborne Town




Salisbury FC


0


0


15:00



Yate




Taunton


0


0


15:00



Hartley Wintney




Truro City


0


0


15:00



Farnborough




Weston-s-Mare


0


0


15:00



Walton Casuals




Bamber Bridge


0


0


15:00



Scarborough Athletic




Buxton


0


0


15:00



Ashton Utd




Gainsborough Trinity


0


0


15:00



Warrington Town




Grantham


0


0


15:00



Atherton Collieries




Lancaster City


0


0


15:00



Basford United




Nantwich Town


0


0


15:00



Radcliffe




South Shields


0


0


15:00



Hyde




Stafford Rangers


0


0


15:00



FC United of Manchester




Stalybridge


0


0


15:00



Matlock Town




Whitby Town


0


0


15:00



Mickleover Sports




Witton Albion


0


0


15:00



Morpeth Town




Cittadella


1


0


13:00



Ascoli




Monza


0


0


13:00



Frosinone




Pordenone


1


0


13:00



Cosenza




Puskas FC


0


0


14:45



Gyirmot FC Gyor




Budapest Honved


0


0


16:15



Zalaegerszegi TE




MTK Budapest


0


0


18:30



MOL Vidi FC




Panathinaikos


0


0


15:15



Atromitos Athens




Asteras Tripoli


0


0


17:30



AEK Athens




[ad_2]

Source link

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.